CANNABO ЛОСИОН ЗА ТЕЛО CBD 150mg/150ml

Категорија: SKU: RPLF-46 Ознака:

721 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

150 mg CBD / 150ml

РЕЛАКСИРА-ХИДРИРА-РЕГЕНЕРИРА

Природен ЦБД кој ја навлажнува и смирува кожата, ја забрзува најзината регенерација и што е најважно ја штити од штетни надворешни влијанија со што спречува нејзино предвремено стареење.

Екстракт од цвет од невен ја штити и обновува кожата.

Екстракт од цвет од арника – ја негува сувата и оштетена кожа и ја подобрува еластичноста.

Витамин Е ги штити епидермалните липиди, колагенските и еластинските влакна и ја омекнува кожата.

Бадемово масло – има смирувачки ефект, го намалува црвенилото и го одложува процесот на стареење.

Пантенол – има навлажнувачки и смирувачки ефект, го намалува црвенилото и иритациите.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “CANNABO ЛОСИОН ЗА ТЕЛО CBD 150mg/150ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products