Bonini Lavazza Blue Intenso 1 парчe

Категорија: SKU: 98403

16 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

100% компатибилни капсули за Лаваца Блу кафемати.

30% Арабика. 70% Робуста.

Made in Italy🇮🇹

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Bonini Lavazza Blue Intenso 1 парчe”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products