Bonini Dolce Gusto Lungo 100% ARABICA еспресо 16 пар.

Категорија: SKU: LAR16DG

260 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Lungo 100% Arabica – 100% Кoлумбиска Арабика.

NEW! Лунго е спакувано во најновата генерација на капсули за сите Долче Густо кафемати:

-Boom&Crema технологија – која овозможува дополнителна и богата крема на еспресото.

-Save Aroma технологија-потполно херметички затворена капсула задолжена за одржување на свежината на кафето и аромата и до 18 месеци од пакување.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Bonini Dolce Gusto Lungo 100% ARABICA еспресо 16 пар.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products