Bonini Dolce Gusto Forte espresso x16 пар.

Категорија: SKU: 98703

250 ден

(0 reviews)

90% Robusta-10% Arabica

Опис

Интезитет:10. Идеално еспресо за инстантно будење со богата крема и кофеин.

Made in Italy🇮🇹

Компатибилно со сите Долче Густо кафемати.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Bonini Dolce Gusto Forte espresso x16 пар.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products