BIOXSINE DERMAGEN 300 ml шампон против првут за жени

430 ден

999 на залиха

Опис

Bioxsine Dermagen Femina шампонот за жени против првут е хербален шампон формулиран специјално за лицата кои се соочуваат со губење на косата и сакаат да го задржат и поттикнат растот на посилна и поотпорна коса.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products