Biotin таблети x 30

Категорија: SKU: DTPH-9

230 ден

(0 reviews)

1 таблета наутро на гладно и 1 таблета навечер,
во текот на 3-4 месеци
– Таблетите може да се џвакаат.

999 на залиха

Опис

Додаток во исхраната со биотин 1 таблета содржи: биотин 150 μg
Биотинот придонесува за одржување нормална
коса, кожа и слузница.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Biotin таблети x 30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products