BIODERMA Sensibio Gel Moussant 100ml

382 ден

999 на залиха

Опис

Bioderma Sensibio Gel Moussant е гел за чистење на лицето кој нежно чисти, истовремено длабински хидратантен.

Нежно чисти и навлажнува.

Ја обновува и зајакнува природната бариера на кожата.

Ја подобрува толеранцијата на кожата.

Заштитува од надворешни агресии.

Идеален за чувствителна кожа.

Висока толеранција

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products