BIODERMA Sebium Gel moussant 500ml

1,185 ден

999 на залиха

Опис

Bioderma Sébium Purifying Foaming Cleaning Gel 500 ml е гел за пенење кој нежно ја чисти и прочистува комбинираната и мрсна кожа без да ја суши, ограничувајќи го лачењето на себум и прочистувајќи го епидермисот.

Неговата ултра-нежна формула без сапун го почитува балансот на кожата.

Патентираниот природен комплекс D.A.F го зголемува прагот на толеранција на кожата.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products