BIODERMA Sebium Gel Moussant 500ml Прочистувачки гел за миење

1,185 ден

999 на залиха

Опис

ебиум гелот нежно чисти и го намалува лачењето на себум.

Комплексот Fluidactiv® го регулира квалитетот на себум, а природниот D.A.F. комплекс го зголемува имунитетот на кожата.

Хипоалергичен производ.

Не е комедоген.

Употреба: Нанесете на влажна кожа наутро и навечер, формирајте пена со лесна масажа. Добро исплакнете и малку исушете.

Може да се користи како пена за бричење.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products