BIODERMA Atoderm Stick levres 4g

391 ден

999 на залиха

Опис

Стик за нега на усни. Хидрира и смирува.

Ги прави усните меки и нежни. Со мирис на малина.

За деца над 3 години и возрасни.

 

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products