BIODERMA Atoderm SOS Spray 200ml

1,130 ден

(0 reviews)

Употреба: Нанесе на чиста на оддалеченост од 20cm. Размачкајте ако е потребно. Оставете да се исуши. Повторете толку пати колку што е потребно.

999 на залиха

Опис

Против чешање за иритирана,сува и многу сува кон атопична кожа

Моментално смирува и ја намалува потребата за чешање уште при првото нанесување. Интензивна заштита и долготрајно делување благодарение на заштитните патентирани комплекси. Делува за 60 секунди и ефектот трае до 6ч.
Возрасни, деца и бебиња* уште од првиот ден на раѓање. Лице и тело. Без мирис и без алкохол. Хипоалергено.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “BIODERMA Atoderm SOS Spray 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products