BIODERMA Atoderm intensive baume 75ml+huile de douche 100ml+SOS sprej 50ml

1,180 ден

999 на залиха

Опис

Атодерм

Сувата кожа се карактеризира со затегнатост и недостаток на еластичност, кои понекогаш се комбинираат со чешање и закрпи.

Биодерма Атодерм, целосен асортиман на производи за чистење и нега на кожа за лице и тело прилагодени за сува, многу сува или атопична кожа што ќе се користат секојдневно, како и за третман на егзема или чешање … сите основни производи се наменети да ја направат кожата мека и нежна!

Кажете збогум на затегната кожа и чешањето после туширање!

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products