BIODERMA Atoderm Crème 200ml

908 ден

(0 reviews)

Употреба: Се нанесува на сува кожа, еднаш или два пати на ден, секојдневно.

999 на залиха

Опис

Ултра-хранлива и заштитна нега за нормална кон сува чувствителна кожа
Долготрајно ја смирува и храни кожата, враќајќи ја мекоста и еластичноста после првата апликација. Не дозволува испарување на вода од горните слоеви на кожата.
Кремаста, немасна, нелеплива текстура.
Возрасни, деца, новороденчиња. Без парфем.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “BIODERMA Atoderm Crème 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products