Bialletti мелено еспресо лешник 250 гр

Категорија: SKU: 98590

420 ден

(0 reviews)

1 на залиха

Опис

Биалетти 100% Арабика еспресо со блага нота на лешник.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Bialletti мелено еспресо лешник 250 гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products