BIaletti Tuttocrema капучино пот

Категорија: SKU: 9900AGR395

1,490 ден

(0 reviews)

Опис

Приготвите идеално и професионално млеко за капучино, со богата крема. Идеален уред за вашиот Мока Пот кафемат. Може да додадете какао, топло чоколадо….

БОЈА: Црна мат

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “BIaletti Tuttocrema капучино пот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products