Bialetti DOLCE Gusto Napoli Forte 16 kапсули

Категорија: SKU: 98622

280 ден

(0 reviews)

Опис

Конечно, од пионирот на еспресо културата во Италија Bialetti, капсули за Долче Густо кафемати.

Napoli Forte со максимален индекс на кофеин 10/10.

Се препорачува за инстантно будење.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Bialetti DOLCE Gusto Napoli Forte 16 kапсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products