Bialetti Divina 4 индукциска

Категорија: SKU: 990006282

1,690 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Мока пот наменет за индукциски плотни, но и за стандардни.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Bialetti Divina 4 индукциска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products