Bialetti Aeterna Kremina Cappucchino box

Категорија: SKU: 98500

1,990 ден

(0 reviews)

Опис

Пакетот содржи:

Bialetti Aeterna moka pot кафемат

Bialetti Kremina – уред за приготвување на кремасто капучино/млеко, погледни видео за Кремина https://youtu.be/6twUgRvRDtA

250 грама Carraro мелено еспресо

Идеален пакет со кој може да приготвите мока еспресо, капучино, топло какао, кремасто млеко.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Bialetti Aeterna Kremina Cappucchino box”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products