Bialetti 100% Arabica во зрно 1/2 кг.

Категорија: SKU: 98472

690 ден

(0 reviews)

Опис

100% Арабика од основачот на кафе културата во Италија.

Bialetti од 1919 година, буквално го задржи традиоционалниот метод на производство на кафе по метод нa нежно и бавно пржење на зрната како и серија на не повеќе од 120 кг.

Повеќе инфо на https://www.bialettistore.it/en/factorycoccaglio

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Bialetti 100% Arabica во зрно 1/2 кг.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products