Bialetti термоси за кафе и чај 0.5L

Категорија: SKU: 0005400

990 ден

(0 reviews)

Опис

Дефинитивно најдобрите 100% специјализирани термоси за кафе и чај. Понесете го вашето омилено кафе на работа, планина, тренинг. Ја задржува топлината неколу часа.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Bialetti термоси за кафе и чај 0.5L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products