Bialetti млин за мелење на кафе

Категорија: SKU: 99DCDESIGN02

1,590 ден

(0 reviews)

Опис

Bialetti млин за мелење на кафе за секој еспресо кафемат или за Мока Пот кафемат со вклучен дозер и можност за сетирање на гранулацијата.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Bialetti млин за мелење на кафе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products