Bialetti Капучино чаши 170мл 1 парче

Категорија: SKU: 98471

290 ден

(0 reviews)

Опис

Bialetti-Капучино порцелански чаши 170мл 1 парче

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Bialetti Капучино чаши 170мл 1 парче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products