Bialetti – Еспресо порцелански чаши 6 парчиња

Категорија: SKU: Y0TZ500

1,490 ден

(0 reviews)

Опис

Порцелански чаши за еспресо од италијанскиот бренд Bialetti.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Bialetti – Еспресо порцелански чаши 6 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products