BEBI NOVA 16571 латекс анатомска цуцла за шише/1-В1

Категорија: SKU: BBNV-10

66 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Нашиот цицач Natural + Soft шише е изработен од особено мек силикон и има текстура слична на кожата, така што пиењето од шишето има многу поприродно чувство за вашето бебе. Врвот на цуцлата има тркалезна, природна форма. Овие цуцли се вклопуваат во шишиња со широк врат на Baby-Nova и NUK.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “BEBI NOVA 16571 латекс анатомска цуцла за шише/1-В1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products