BEBELAN влажни марамици зелени (камилица и алое)/80 парчиња

Категорија: SKU: BBLN-8

100 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

BEBELAN влажните марамчиња се висококвалитетни меки и густи влажни марамчиња со пријатен мирис, збогатени со два прирoдни екстракти. Не содржат алкохол и парабени.

BEBELAN влажните марамчиња лесно се вадат една по една и имаат пластичен капак, кој идеално го изолира пакувањето и ја зачувува свежината на марамчињата за време на целиот период на користењето.

BEBELAN влажните марамчиња се 80 парчиња во секој пакет, а на родителите им обезбедуваат максимална вредност за својата цена.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “BEBELAN влажни марамици зелени (камилица и алое)/80 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products