Barbaro Nespresso* CREMOSO espresso х1 парче

Категорија: SKU: 98679

13 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Можеби едно од нај кремастите еспреса за Nespresso.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Barbaro Nespresso* CREMOSO espresso х1 парче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products