Barbaro Nespresso CREMOSO крaтко Ristreto espresso x120 парчиња

Категорија: SKU: 98680

1,060 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Уникатно еспресо со супер богата крема и висока содржина на кофеин. 

Препорачливо еспресо за утринско “прво кафе”.

Се препорачува за кратко еспресо 30-40мл. 

Не е препорачано за продолжено едпресо.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Barbaro Nespresso CREMOSO крaтко Ristreto espresso x120 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products