Barbaro for Illy Iperespresso Forte Corposo Nera x80 парчиња

Категорија: SKU: 98759

1,400 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Спој на 100% Робуста сорти, богати со кофеин и одлична крема. Идеално за прво утринско кафе.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Barbaro for Illy Iperespresso Forte Corposo Nera x80 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products