Barbaro ESE Cremoso хартиени патрони х120 парчиња со Гратис Нараквица

Категорија: SKU: 99148

1,290 ден

(0 reviews)

1 на залиха

Опис

Со купување на 120 капсули Cremoso еспресо хартиени патеони добивате гратис нараквица на италијанскиот производител iRediCapri.


Вредноста на нараквиците кои ги добивате гратисе е 25 евра: https://iredicapri.it/collections/frontpage/products/bracciale-12

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Barbaro ESE Cremoso хартиени патрони х120 парчиња со Гратис Нараквица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products