Barbaro Dolce Gusto NOCCIOLLA espresso со вкус на Лешник 10 пар.

Категорија: SKU: 98714

170 ден

(0 reviews)

100% чисто ЕСПРЕСО

10 на залиха

Опис

100% espresso со додадена блага арома на лешник при процесот на печење на зрното.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Barbaro Dolce Gusto NOCCIOLLA espresso со вкус на Лешник 10 пар.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products