Barbaro Dolce Gusto Latte per Cappuccino МЛЕКО 10 пар.

Категорија: SKU: 98717

170 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Млеко за приготвување на капучино или лате. Може и да приготвите вкусен млечен напиток за вашите најмили со додавање на сируп за млеко од нашиот избор: https://7grama.ecwid.com/Coffee-syrups-c42612058

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Barbaro Dolce Gusto Latte per Cappuccino МЛЕКО 10 пар.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products