Barbaro Dolce Gusto CORTADO Cappuccino/Macchiato карамел/ванила 10 пар.

Категорија: SKU: 98661

170 ден

(0 reviews)

Опис

Едно од највкусните кафе-макијата/капучина за Долче Густо. Содржи повеќе млеко од останатите макијата, со нежна арома на ванила и карамела.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Barbaro Dolce Gusto CORTADO Cappuccino/Macchiato карамел/ванила 10 пар.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products