Barbaro Dolce Gusto CIOCCO Bianco e Nero x10 пар.

Категорија: SKU: 98715

175 ден

(0 reviews)

100% чисто ESPRESSO со вкус на бело и темно чоколадо

999 на залиха

Опис

Аромата е додадена при самото печење на зрното без додавање на инстант прашоци. 100% чисто еспресо.

Совети: додадете млеко и уживајте во вкусно макијато/капучино.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Barbaro Dolce Gusto CIOCCO Bianco e Nero x10 пар.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products