Barbaro comp. Lavazza Blue Cremoso 10.5 грама espresso х1 капсула

Категорија: SKU: 98976

14 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Единствената капсула за Lavazza Blue кафемати со 10.5 грама наместо 7 грама.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Barbaro comp. Lavazza Blue Cremoso 10.5 грама espresso х1 капсула”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products