Barbaro со Гратис Чаши

Категорија: SKU: 99048

2,000 ден

(0 reviews)

Избери производи на Barbaro во вредност од 2000 денари и добиј 2 double wall чаши ГРАТИС.

Опис

Избери Dolce Gusto производи на Barbaro caffe во вредност од минимиум 2000 денари и добиј гратис 2 double wall чаши од 80мл во вредност од 490 денари.

Модел на чаши: https://7grama.coffee/Blue-Nåmad-Double-Wall-espresso-cup-80ml-x2-чаши-p272435772

При порачка на овој пакет, колегите од испорака ќе ве контактираат за да се договорите околу изборот нa Barbaro Dolce Gusto производите.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Barbaro со Гратис Чаши”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products