Barbaro Или Iperespreso Compatible ROSA 50% Arabica 80 парчиња

Категорија: SKU: 98729

1,495 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Важно: Од 1 Март 2020 е пуштена во продажба најновата генерација на капсули за Ипереспресо каде што се одклонети сите технички проблеми од типот на пукање на капсулата кај одредени модели на кафемати.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Barbaro Или Iperespreso Compatible ROSA 50% Arabica 80 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products