Barbaro Или Iperespreso Compatible DECAFFEINATE х1 парче

Категорија: SKU: 98904

20 ден

(0 reviews)

Опис

Важно: Од 1 Март 2020 е пуштена во продажба најновата генерација на капсули за Ипереспресо каде што се одклонети сите технички проблеми од типот на пукање на капсулата кај одредени модели на кафемати.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Barbaro Или Iperespreso Compatible DECAFFEINATE х1 парче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products