BABE PROTEOGLYCAN F+F 2ml/10 ампули

Категории: , SKU: BABE-21

449 ден

999 на залиха

Опис

BABÉ Протеогликан Ф+Ф ампулите ја обновуваат еластичноста и цврстината на кожата и овозможуваат висок степен на хидратација. Лесна текстура, за сите типови на кожа, без мирис. Активната компонента Аргирелин овозможува ефект налик на ботокс. Отворете ја ампулата, нанесете ја посакуваната количина и втријте до целосна апсорпција. Совет: Протресете пред употреба. По отворање искористете го растворот во рок од 48 часа. Дерматолошки тестирано.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products