BABE MATTIFYING MOISTURISER 50ml матирачка пудра

Категорија: SKU: BABE-10

1,050 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Состав:  Цитобиол Iris (Iris екстракт, цинк сулфат, Витамин A) 5%
 Ниацинамид 4%
 Матифирачка пудра 2%
 Витамин Е 0.25%
 Салицилна киселина 0.2%
 Цинк PCA 0.02%
Специфичен хидратанс за масна и/или кожа склона кон акни. Нормализира прекумерна продукција на себум. Го контролира размножувањето на бактериите. Овозможува матирачки ефект без сјај како резултат на матираната пудра. Совет: Нанесете на лицето и вратот со нежна масажа до целосна апсорпција. Дерматолошки тестирано.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “BABE MATTIFYING MOISTURISER 50ml матирачка пудра”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products