BABE LIP REPARING 15ml крем

Категории: , SKU: BABE-20

399 ден

999 на залиха

Опис

Интензивно ја регенерира кожата на усните и периназалниот регион. Аплицирајте на зоната на усните и периназалната зона. Нанесете колку што е потребно, неколку пати во денот. Погодно за деца над 3 години. Дерматолошки тестирано.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products