BABE FACE TOTAL 60ml крем

Категории: , SKU: BABE-19

749 ден

999 на залиха

Опис

Крема со мултифункциско дејство за секојдневна употреба со моќни активни компоненти со синергистичко дејство.

  • Ја хидрира, обновува и омекнува кожата на лицето, рацете и телото благодарение на ексклузивната комбинација на активните состојки кои ја обновуваат бариерата на кожата и ја подобруваат нејзината функција овозможувајќи пријатно чувство.
  • Погодно за сите типови на кожа.
  • Совет: Нанесете со нежна масажа до целосна апсорпција. Дерматолошки тестирано.
Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products