Avent Шише Натурал 330 мл-пластика

Категорија: SKU: AVNT-11

620 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Натурал шише со рачки е одличен преод од пиење од шише кон чаша Новото Натурал шише со рачки е одличен преод од пиење од шише кон чаша. Со помош на меките рачки бебето ке може само да го држи шишето

За достапна количина ќе ве контактираат од аптека

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Avent Шише Натурал 330 мл-пластика”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products