Avent Лажливка Ултра Ер 0-6м машка

Категорија: SKU: AVNT-49

582 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Со 4 екстра-големи отвори, лесниот штитник е дизајниран за максимален проток на воздух, така што чувствителната кожа на вашето бебе останува сува и без иритации.

Ортодонтски , Две во пакување

За достапност на количина ќе ве контактираат од аптека пред испорака

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Avent Лажливка Ултра Ер 0-6м машка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products