AVENE Tolerance Control Soothing Skin Recovery Cream 40ml

Категории: , SKU: AVENE-37

1,480 ден

999 на залиха

Опис

Идеален за нормална до комбинирана кожа, крем за контрола на толеранција ја смирува и ја контролира хиперреактивноста на реактивната, чувствителна или нетолерантна кожа за да и донесе мекост и удобност.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products