AVENE Tolerance лосион 200ml

Категории: , SKU: AVENE-39

760 ден

999 на залиха

Опис

Лосион за чистење на чувствителна кожа Tolérance нежно ја чисти и сигурно ја отстранува шминката од лицето, очите и усните.

Ја ослободува кожата од нечистотии кои се акумулираат во текот на денот. Не ја иритира и суши кожата.

Лосионот за чистење Tolérance не треба да се плакне со вода.

Со својата нежна текстура слична на гел, гарантира дека дури и најчувствителната кожа се чувствува удобно и кадифено по нанесувањето.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products