AVENE SUN млеко SPF50 за деца 100ml

Категории: , SKU: AVENE-32

1,300 ден

999 на залиха

Опис

Детскиот лосион за сончање Avène Sunless SPF 50+ без мириси е подеднакво погоден за кожа склона кон алергии на мирис, преосетлива на сонце, светла и млечно бела кожа (руса, црвена), хронична склона кон изгореници и воопшто за секоја кожа што е изложена на интензивна сончева светлина.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products