AVENE Cicalfate Обновувачки засушувачки спреј100ml

Категории: , SKU: AVENE-36

800 ден

999 на залиха

Опис

Обновувачки засушувачки спреј за иритирана и чуствителна кожа склона кон влажнење. За доенчиња, деца и возрасни.

Помага во засушувањето и обновувањето на иритираната кожа склона кон површински мацерации (влажни подрачја), кожни набори, црвенило во пеленското подрачје.

Пред употреба да се потресе

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products