A to Z Multivit 30 Tablets

920 ден

(0 reviews)

А to Z Multivit треба да се земаат секојдневно за да се надополни исхраната, да се оптимизира благосостојбата и да се обезбеди добро здравје.

Возрасни и деца над 14 години, по една таблета дневно со храна. Не го надминувајте препорачаниот дневен внес освен доколку за тоа не ве советувало соодветно квалификувано лице.

** Овој производ содржи железо кој ако се земе во големи количини може да биде штетен за мали деца.

999 на залиха

Опис

Избалансиран витамински и минерален додаток во исхраната идеален за секој што сака да обезбеди внесување на доволни дневни количини на витамини и минерали, збогатени со лутеин за здрав начин на живот.

Многубројните витамини придонесуваат во обезбедување на соодветното ниво на енергија за секојдневните активности.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “A to Z Multivit 30 Tablets”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products