1+1 СЕТ URIAGE Hyseac 3-regul cream, тонирана СПФ 30

740 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Наменета за комбинирана кожа.
,, Се во едно,, за нега на кожата, за елиминација на несовршеностите на кожата (акни, црнки и флеки), природно го изедначува тенот и штити од појавување на траги предизвикани од сонце.
1. Патентиран комплекс на активни состојки и Uriage термална вода за одстранување на несовршеностите на кожата.

2. Висока UV-заштита. Комплексот на UVA-UVB филтри обезбедува висока заштита од сонце за да се ограничи влијанието врз акните и појава на несакани траги предизвикани од сонце.

3. Матира и го изедначува тенот. Благо затемнета и природна формула за висока покриеност, природно го обединува тенот и прекрива несовршеностите на кожата.
Екстрактот од сладок корен го минимизира вишокот на себум, за нежен и матирачки ефект со долготрајни резултати.

За секојдневна употреба.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “1+1 СЕТ URIAGE Hyseac 3-regul cream, тонирана СПФ 30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products