1+1 СЕТ URIAGE CREME LAVANTE пенеста емулзија за миење на чувствителна кожа 500мл

968 ден

999 на залиха

Опис

Наменета за миење на осетлива кожа на лице,тело и коса. Содржи URIAGE термална вода,без сапун.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products